Chybí Vám inspirace, kam o víkendu vyrazit s dětmi na výlet?

Chcete si výlet s dětmi užít na 100% a navštívit ta správná místa?

Jedete na dovolenou k nám na Hodonínsko, ale nevíte, jak si jednotlivé dny naplánovat a která místa stojí zato vidět?

Naše nejbližší okolí jsme provýletovali s dětmi skrz naskrz! Ze všech navštívených míst jsme vytipovali TOP místa pro výlety s dětmi v okrese Hodonín.

Celkem tedy 17 celodenních výletů pro rodiny s dětmi naplánovaných tak, abyste mohli už jen sbalit batoh, vybrat si výlet z e-booku a vyrazit s dětmi na cestu.

Kdo jsme? Tři rodinky, které rády výletují 🙂

Jsme tři maminky – Eva, Lenka a Kamila – a výletní blog ťapkáme.cz pro naše fanoušky píšeme už krásných 6 let. Za tu dobu jsme stihly navštívit s našimi dětmi spoustu míst. Baví nás plánovat výlety a dohledávat různé možnosti v okolí tak, abychom byli spokojení všichni – děti i my rodiče! Ale nemyslete si, i nám se někdy stane, že šlápneme vedle a jsme rády, že jsme den přežily! Do našeho e-booku jsme vybraly proto jen top výlety a sestavily je tak, aby Vám byl e-book skvělým průvodcem!

Co najdete v e-booku
TOP výlety s dětmi - v okrese Hodonín

  • 17 vytipovaných lokalit v okrese Hodonín.
  • Více než 70 výletních cílů v rámci jednotlivých výletů.
  • Tipy na restaurace, občerstvení, cukrárny, zmrzlinu atp.
  • Informujeme o připravovaných nových výletních cílech!
  • Tipy na zajímavé akce pro rodiny s dětmi!
  • Naše osobní postřehy a rodinné fotografie z našich výletů.
  • Infovizitka u každého výletu s praktickými informacemi a odkazy.
  • Tipy, co si přibalit na výlet do batohu 😉 

Na jaká výletní místa se s námi podíváte?

Výletní cíle v e-booku jsou velmi rozmanité. S dětmi však budete především venku – na čerstvém vzduchu! Zavede vás na dětské stezky, do perníkové chaloupky, na pěkná dětská hřiště, na rozhlednu, na vyhlídková místa, na starý i nový mlýn, do několika přístavišť, k plavebním komorám, na písečnou pláž, do parku s bohatým vyžitím pro děti, na několik výšlapů, do Zoo i na farmu, k nádrži i na koupaliště, za pohádkovými postavičkami, na voňavou exkurzi, do tajemného sklepení, na pumptrack … a další krásná místa u nás na Jižní Moravě v okrese Hodonín.

Naše výletní fotogalerie

Zpětné vazby od našich zákazníků! Děkujeme!

Michaela Karkošková

www.michaelakarkoskova.cz

Ebook 16 rodinných výletů v okrese Hodonín jsem přečetla jedním dechem. Na některá místa jsme už narazili při svém putování, ale o většině doporučovaných míst jsem nikdy neslyšela ani od místních. Autorky se v oblasti moc dobře vyznají a dokáží doporučit výlety „na skok“ i celý den. Ti, co mají děti, moc dobře ví, že ne vždy musí výlety vyjít podle plánu. I na to v ebooku moc dobře myslely a ve svém výčtu nabízí nemalé množství dětských hřišť, občerstvení a atrakcí s detailními otvíracími časy a podrobnými informacemi s kontakty.
Ať už v okolí Hodonína bydlíte nebo sem s rodinou přijíždíte na dovolenou či za oddychem, tento ebook jednoduše musíte přečíst, než se někam vydáte. Je tady tolik krásných míst k objevování a ebook vám zjednoduší jejich hledání.

Vendula Chmelařová

Konečně jsem prolistovala Váš e-book. Je úžasný, klobouk dolů, musel dát plno práce. Vše je přehledné. Líbí se mi, že píšete, kam na jídlo, kde je hezké hřiště, kam s kočárkem apod. Super! Už se těším na jaro, až bude hezčí počasí a hlavně s naší nejmenší už půjde lépe cestovat.

Mgr. Karolína Šišková

Dobrý den, paní Vítková,
moc děkuji za Váš aktualizovaný e-book v okrese Hodonín. Loni jsme si, právě díky Vašemu e-booku, krásně užili dovolenou na Hodonínsku s vnoučaty a letos se do tohoto kraje chystáme zase a těšíme se na nové zážitky inspirované Vámi.
Přeji spoustu dalších nápadů.
S pozdravem Karolina a Viktor Šiškovi, babička a dědek ze Zlína.
 

BONUS k e-booku zdarma

Aktualizace e-booku každý rok zdarma

Každý rok obdržíte na svůj e-mail aktualizaci e-booku. Výletní cíle se mění, vznikají nová místa, některá pro změnu zanikají, mění majitele, rozšiřují nabídku atp. A my taky samozřejmě odhalíme nová výletní místa 🙂 Každý rok tak od nás získáte zcela aktuální výletní e-book se všemi novinkami v okrese Hodonín.

Jak to v e-booku vypadá?

Kolik e-book TOP výlety s dětmi - v okrese Hodonín stojí?

Cena e-booku je 250 Kč.

Za jeden super strávený den s dětmi tak zaplatíte navíc jen cca >>15Kč<< a přitom jej máte naplánovaný od A až do Z. Nemusíte trávit čas zbytečným dohledáváním na internetu. Víte, kam si můžete zajít na jídlo, kde mají dobrou zmrzlinu, co si vzít s sebou, kde je vždy lepší si ověřit, zda je otevřeno a mnoho dalšího.

E-book jsme doladily do posledního detailu. Ovšem pokud stále váháte, chceme Vás ujistit, že pokud e-book nesplní Vaše očekávání, stačí nám napsat do 14 dní od zakoupení e-booku a my Vám peníze vrátíme zpět.  

Potřebujete pomoc?

Napište mi na info@tapkame.cz nebo volejte na +420 723 011 008.

Jsem tu pro vás, ráda Vám pomohu.