O nás

 

Načerpejte inspiraci na našich stránkách Ťapkáme.cz, sbalte batoh a vydejte se vstříc společným zážitkům. Čas věnovaný rodině je tou nejlepší investicí!“

Jsme dvě rodinky, které rády podnikají výlety, rádi se účastníme různých akcí pro děti a trochu nám chybělo místo, odkud bychom mohli čerpat inspiraci na výlety i akce zároveň … a tak vznikl projekt Ťapkáme.cz. Na tyto stránky vkládáme tipy na výlety po Jižní Moravě;  recenze z míst, které jsme navštívili, tipy na akce pro rodiny s dětmi přehledně řazené v kalendáři akcí.

Zajímavostí je, že jsme se s Lenčou zatím ještě osobně nepotkali (což snad brzy napravíme), ale jinak se výborně doplňujeme. Já se více soustředím na výlety a Lenča je zase zapálená do návštěv nejrůznějších akcí a stará se o celý kalendář!

Novinkou je přidání BLOGU na naše stránky, kde se budeme soustředit nejen na výletování s dětmi,  ale i na nejrůznější aktivity s dětmi a vlastně všeho, co se kolem dětí točí.

Jsme ONLINE
facebook | www.facebook.com/tapkamecz/
instagram | www.instagram.com/tapkamecz/

Nedokážeme ale být všude a tak pokud nám chcete pomoci a přispět troškou do mlýna, pošlete nám své tipy nebo připomínky na info@tapkame.cz nebo nás můžete kontaktovat přes messenger na facebooku 😉

Pro navázání spolupráce využijte stejný kontakt info@tapkame.cz nebo telefonicky na 723 011 008.

Vizitka