Aquapark v Uherském Hradišti

Pokud máte doma vodníčky, na výlet s nimi můžete vyrazit například do Aquaparku v Uherském Hradišti, který se nachází kousek od zimního stadionu. Aquapark je rozdělen do 4 zón.

ZÓNA 1 zahrnuje plavecký bazén, který určen zejména pro kondiční plavání.

ZÓNA 2 je již o něco zajímavější – je zde dětský bazének se skluzavkou ve tvaru slona a vodní hříbek. Tento bazének je určen pro menší děti. Dále zábavný bazén s divokou řekou, houpací bazén, perličkové lehátka, dvě vířivky, vodní chrliče a také vodní číše. Součástí je i menší výplavový bazén, voda v něm je teplejší a lze jej využívat i v zimě. Ke každému aquaparku neodmyslitelně patří tobogány. Ty jsou zde dva. Jeden pro děti od 6 let, jezdí se buď v kruhu nebo 2- a 3místných raftech. Druhý je takový ten prudší, od 8 let – na ty už já nechodím :).

ZÓNA 3 patří wellnes – tedy saunám a koupelím. Tuto zónu si vychutnají rodiče spíše při návštěvě bez dětí. Přesto zde mám tip na Dětské saunování, které mne zaujalo a které se chystám s prckem navštívit. Saunování je určeno pro děti od min. 9 měsíců a probíhá pod lékařským dozorem, za nižší teploty než je standard a je zde zajištěn i pitný režim.

ZÓNA 4 je venkovní letní koupaliště se spoustou aktivit ve víceúčelovém i dětském bazénku. Je zde i bazének pro lodičky a různá hřiště pro sportovní vyžití.

Aquapark navštěvuji pravidelně v rámci kurzů plavání pro děti a sem tam si sem uděláme výlet celá rodina. Návštěvu určitě doporučuji. Je zde i bufet, kde se můžete občerstvit a menší dětská hernička i s místem pro sezení, zde můžete zobnout i něco domácího. Parkování zezadu aquaparku je zatím zdarma, pak je zde i velké placené parkoviště (20Kč na celý den – to není taková hrůza).

 

 

 

 

V aquparku se nachází i zázemí pro rodiny s dětmi – malá herna se stoly a židlemi pro občerstvení

 

 

Vizitka:

KrajZlínský
MěstoUherské Hradiště
Ulice Sportovní 1214,
686 01 Uherské Hradiště
Telefon+420 572 503 054
e-mailinfo@aquapark-uh.cz
wwwwww.aquapark-uh.cz
fcbAqua Uherské Hradiště
Komentáře