Hospůdka na Haldě, Boršice

Krásné prostředí, rybník, dětské hřiště, farma se zvířaty, rybolov, koně, restaurace, penzion – to vše nabízí Hospůdka na Haldě v Boršicích. Toto místo je doslova stvořené na výlet pro rodiny s dětmi.

Na děti zde čeká spousta zvířátek: kočky, morčátka, králíky, mini prasátka, kozy, ovce, domácí prasata, kravička, husy, kachny, slepice, divoké prasata a v neposlední řadě koně. Pro začínající či nezkušené jezdce nabízí možnost výuky na koni na pískové jízdárně pod vedením odborného cvičitele. Jezdecké zkušenosti lze doplnit  o teoretickou část výuky.

Hezké chvíle strávené u vody nejen pro rybáře nabízí rybník Halda, který je přímo u hospůdky. Rybník Halda má rozlohu 2,3 ha a je bohatě zarybněn. Osádku tvoří kapři, amuři, štiky, candáti, sumci, jalci, jeseteři, okouni, pstruzi a další. Procházka kolem rybníku je opravdu krásná, navíc se zde nachází spousta laviček a informačních tabulí, které jsou vyřezány ze dřeva a zapadají tak do přírody.

Pro děti je zde připraveno krásné hřiště s nejrůznějšími prvky jako skluzavka, houpačky, trampolína, průlezky, domeček, pískoviště. Kousek se pak nachází druhé hřiště s lanovkou a dalšími super aktivitami.

 

Vizitka


KrajZlínský
MěstoBoršice
Ulice Boršice 739
Telefon+420 734 156 983
e-mailinfo@haldaborsice.cz
wwwwww.haldaborsice.cz
fcbhttps://www.facebook.com/RybnikHalda/

Zdroj: http://www.haldaborsice.cz/

Komentáře