Minifarma, Lubina (SK)

Pokud Vaše děti milují zvířátka, určitě si zajeďte na Minifarmu na Slovensko, která se nachází v obci Lubina, kousek pod Velkou Javořinou. Na minifarmě chovají většinou domácí zvířata a úžasná je v tom, že s dětmi můžete přímo za zvířátky sami nebo případně v doprovodu animátorů. Můžete si je pohladit, některá zvířátka jako kozy, lamy, poníka … i nakrmit. Balíčky s krmením se kupují na pokladně.

Minifarma je tak akorát veliká, abyste ji prošli s menšími dětmi. Kočárek můžete vzít sebou, jsou tu udělány i sjezdy pro ně, ale moc nedoporučuji. Raději šátek nebo nosítko. Kromě zvířátek je tu i vyžití pro děti v podobě skluzavek, domečků, trampolína, různá šlapadla a odrážedla, houpací sítě atp.

V areálu můžete narazit na krásné vyřezávané sochy zvířátek. Farma je opravdu moc hezky upravená i co se týče výběhů pro zvířátka. Některé mají až pohádkové domečky 🙂 U každého zvířátka máte napsáno, jak se zvíře jmenuje a také zda smíte za ním vstoupit nebo si jej hladit či krmit.

Asi nejhezčí zážitek bylo pro nás krmení telátka, to bylo opravdu úžasné. Děti se mohou svést v doprovodu animátora na konících nebo ponících. Většina zvířátek je zvyklá na pohlazení, ale některá jsou i plachá. V areálu je i posezení, kde si můžete rozbalit svačinku.

Cesta na farmu je dobře značená. Parkování pak přímo u farmy. Děti do 3 let vstupné neplatí a ostatní 5€ za osobu. O víkendu bylo docela hodně lidí, ale od června mají farmu otevřenou i ve všední den, kdy budete mít farmu skoro celou pro sebe!

Vizitka


Stát | Slovensko
Obec| Lubina
Adresa | Barina 821, Lubina 916 12 (zobrazit na mapě)
Telefon | 0917 661 263
e-mail | ahoj@minifarma.sk
www | www.minifarma.sk
facebook | www.facebook.com/Minifarma.sk

Komentáře
Please follow and like us: