Rodinný zábavní park BONGO Brno

Bongo je jedinečný zábavní park pro celou rodinu, přináší možnost prožít za každého počasí den plný zábavy, pohybu a nejrůznějších her. Na ploše 2800 m2 se nachází spousta atrakcí, které nabízejí nezapomenutelné zážitky nejen pro vaše děti. Každá z nich přitom představuje jiný světadíl či zemi. Za jediný den tak můžete společně uskutečnit dobrodružnou cestu kolem světa. Na společných výpravách si najdou děti nové kamarády, při překonávání rozmanitých překážek si zvýší své sebevědomí. U nás se skutečné fantazii žádné meze nekladou.

Bongo Brno – svět pro opičárny vašich dětí. Vedle pohybu, dobrodružství a zábavy nejen pro děti, nabízíme možnost občerstvení formou fast food obohaceného něčím zdravějším, rodičům internetové připojení zdarma pro chvíli odpočinku během řádění dětí.

V prostorách Bonga se konají různé akce, vystoupení, soutěže, večery pro dospělé, nocování pro děti, středeční dopoledne pro maminky s dětmi předškolního věku, příměstské tábory, výtvarné dílny.

Nezapomenutelná je také narozeninová párty v Bongu! Spokojené a šťastné jsou nejen děti, ale i maminky, které si narozeninový den své ratolesti užijí v klidu, bez nepořádku a bez stresu.

Školám, školkám a jiným kolektivům nabízíme možnost výletu do našeho centra! Na přání rovněž spojenou se vzdělávacím a tělovýchovným programem.

Otevřenoceloročně – nejlépe v čase kdy se nedá být venku
Počasíza každého počasí
Věkvhodné od 1 roku až do 13 let, ale vyhrají si u nás i dospěláci
Co si vzít sebouSportovní oblečení, ponožky a dobrou náladu.
Slevyděti do 2 let zdarma, ZTP zdarma, důchodci se slevou, rodinné pasy, Sphere card
Rodinné vstupné od 499 Kč
Časová náročnostminimálně 1 hodina – i celý den

Vizitka:

KrajJihomoravský
MěstoBrno
Ulice Pražákova 51
Telefon777639172
e-mailinfo@bongobrno.cz
wwwwww.bongobrno.cz
fcbwww.facebook.com/parkBONGO/
GPS

 

Komentáře