Sportcentrum Morava | Uherské Hradiště

V Uherském Hradišti je otevřené nové herní centrum s trampolínovým centrem vhodné zejména pro rodiny s dětmi. Centrum voní novotou a děti z jeho návštěvy byly nadšené.

Samotný herní komplex je úžasný, je komponován jako pirátská loď a tropický ostrov s palmami, jemuž dominuje dlouhá, modrá čtiřskluzavka symbolizující vodopád. Samozřejmě nechybí ani tobogán, který je částečně průhledný a strmá skluzavka. U prostorných stolečků se dospělí mohou usadit do pohodlných koženkových křesílek, buď naboso nebo v návlecích na boty (po delší době sezení nám zde byla bohužel docela zima).

V několikapatrovém komplexu se nachází závěsná houpadla, ale i lanovka, v nejvrchnějším patře trampolína a zebry na skákání. Úplně dole je mini dětský koutek. Mají zde i 4 velké gymnastické míče a balonky, které jsou zcela průhledné a ne barevné v jako jiných zábavních centrech. V prostoru se nachází ještě oddělené stolečky, vhodné např. na dětskou oslavu narozenin. Zpoplatněn je zde pak vzdušný fotbálek, jezdící dinosaurus a zatloukání hlav. Dále jsou zde mimo vstupné zpoplatněny také automaty na balonky, hračky a lízátka.

Největší problém vidíme v toaletách. Museli jsme jít přes celou jídelnu, toaleta je pouze jedna dámská a jedna pánská, společná i pro handicapované, žádné zázemí uzpůsobené dětem, bez nočníku, bez prkýnka a bez přebalovacího pultu pro nejmenší. Navíc mužská toaleta byla mimo provoz a na dámské byla pekelná zima, což pro uřícení dítě nebylo rozhodně ideální. Snad se toto do budoucna zlepší. 

Občerstvení

Co se týká jídla, musíme ocenit výběr. Občerstvení funguje jako bufet – tedy vezmete tác, vybíráte po cestě k pokladně na svůj talíř pokrm a u pokladny ho zaplatíte. Velmi oceňuji, že kromě klasiky typu hranolek, smažáku a bulky, zde byl i např. zeleninový nebo těstovinový salát.

Trampolínový park

Zde je hodinové vstupné 220 korun, vstup je povolen od 7 let věku a výměna „skokanů“ je vždy v půl a celou hodinu. Najdete zde trampolíny různých tvarů a velikostí, skoky přes překážky, skoky na koš, seskok z výšky na polštář, kladinu, kde soupeříte s pěnovou tyčí a snažíte se protivníka shodit dolů ale i překážkovou dráhu ala Ninja-faktor s pádem do průsvitných balonků. Rozhodně se zde zabaví dospělí i děti.

V tomto dětském světě se nám opravdu líbilo, vše je nové, krásné a spoustu originálních věcí. Jako negativum vnímáme výše zmíněné toalety a věci zpoplatněné mimo vstupné. Chybí nám možnost hodinového vstupného a nelíbí se nám, že musí platit i mrňata do 1 roku, které z toho v podstatě nic nemají. To, že platí dospělí bereme, taky jsme se tam trochu vyřádili 🙂 Je třeba trošku organizačně vše doladit, ale centrum je otevřeno chviličku, takže věříme, že se tyto mouchy ještě vychytají.
Provozní doba
Pondělí | 14:00 – 20:00
Úterý – čtvrtek | 10:00 – 20:00
Pátek, sobota | 10:00 – 21:00
Neděle | 10:00 – 20:00
Ceník

Vizitka

Kraj | Zlínský
Město | Uherské Hradiště
Adresa | U Moravy 827, 68601 Uherské Hradiště
Telefon | +420 572 540 408, 604 586 681
e-mail | info@sportcentrummorava.cz
www | www.sportcentrummorava.cz
facebook | www.facebook.com/SportCentrumMorava/

Komentáře