Turistický deník pro malé i velké ťapkálky

Vzpomínky ze svých výletů s dětmi si můžete přehledně zaznamenávat do Turistického deníku, do kterého lepíte turistické vizitky z navštívených míst, zaznamenáváte datum výletu a další „prkotinky“ a na volnou stránku si můžete psát svoje poznámky, zážitky nebo zde z daného místa můžete otisknout turistické razítko.

Deník jsem koupila asi před půl rokem na dovolené a Lukášek moc rád sbírá a nalepuje turistické vizitky a taky pečlivě razítkuje. Doma v něm pak listujeme a on si říká, kam by se chtěl znovu podívat.

Turistický deník stojí 50 Kč a cena turistické vizitky je 12 Kč (většina prodejců se této ceny drží). Deník je v kroužkové vazbě, dobře se v něm listuje. S praktickými rozměry 11 x 16 cm se vleze do každého batůžku. Jsou zde předtištěné stránky na vizitky. Zakoupíte jej v každém turistickém informačním centru nebo také online.

Co se mi v deníčku nelíbí je velká spousta stránek s hustým seznamem dostupných turistických známek. Původně jsem je chtěla vytrhnout, ale nakonec jsem do něj jen vložila aršíky s dětskými samolepkami a pokud potřebujeme někde zabít čas (například při čekání na oběd), tak lepíme 🙂

V nabídce je více než 10.000 turistických vizitek po České republice. Do deníku lepíte na poslední stránky čárové kódy (ty jsou součástí vizitky) a pokud nasbíráte 100 a více vizitek, můžete je zaslat na uvedenou adresu a obdržíte nový turistický deník. Také se zapojíte do soutěže o zajímavé ceny.

Tuto vychytávku určitě doporučuji s sebou na cesty. Je to moc hezká památka.

Na podnět našich čtenářů jsem si stáhla i aplikaci do telefonu Turistický deník, která Vám podle polohy zjistí dostupná místa s vizitkou. Je to opravdu užitečná appka. Po rozkliknutí vizitky se i dočtete, kde si můžete vizitky zakoupit (protože na místě výletu to vždy není možné). Případně pokud Vám nějaká bude chybět třeba i z minulých výletů, můžete si ji doobjednat přes eshop.

———————————————————————————————-

Chcete si užít hezké celodenní výlety s dětmi? Sestavily jsme e-book s 16 rodinnými výlety v okrese Hodonín, které jsou naplánovány od A do Z. Jen sbalit batoh a vyrazit! Více informací o e-booku najdete zde (klik).

Komentáře