U Opičky – dětská herna s kavárnou | Veselí nad Moravou

Dětská herna s kavárnou se nachází přímo v centru města Veselí nad Moravou. Pro děti je zde připraven menší průlezkový labyrint s tunelem, dvojskluzavkou, trampolínou, kratší lanovkou a prolézacími kruhy pro malé opičky. Druhý koutek je určen spíše menším dětem – je zde balonkový bazén s menší dvojskluzavkou a mantinely vymezený prostor s domečkem a různými aktivitami pro děti.

V centru jsou vybaveni také různými odrážedly. Velké plus je dostatek místa, děti si opravdu mohou i zajezdit. Dále jsou dětem k dispozici velké „lego kostky“, různá houpátka, hrací stoleček a koutek i pro ty úplně nejmenší miminka a batolátka.

V centru můžete uspořádat pro své dítě také oslavu – je zde pro to vyhrazena zvláštní místnost.

Zdi jsou ozdobeny veselými dětskými malbami. Šatna je vybavena uzamykatelnými skříňkami v dostatečném počtu a také botníkem s věšáky. Přímo před centrem nejspíše nezaparkujete, je vedle frekventované silnice. V blízkosti se ale nachází neplacené parkoviště (vedle papírnictví na rožku), kde by se mohlo dát nějaké místo uchytit).

Kavárna s herničkou se nachází ve druhém patře. Přístup je bezbariérový, nově je zde vybudován výtah – což určitě ocení maminky s kočárkem.

Co se týče nabídky občerstvení, jsou zde v nabídce klasické teplé a studené nápoje. Jídlo očekávejte spíše fastfoodového typu – párek v rohlíku, toasty, pizza, hranolky, řízek či smažák s hranolkami. Zde vidím jisté možnosti pro zlepšení nabídky. Vybírat můžete také z několika dezertů včetně mističky s ovocem pro děti, tvarohový dezert Míša atp.

Novinka 2019 – Interaktivní tabule knoocker

Jedná se o kombinaci fyzické aktivity a virtuální zábavy. Pro Knoocker byl vytvořen inovativní způsob detekování úderu míčku na herní tabuli, a sice pomocí ultrazvuku. To činí Knoocker jedinečným zařízením, které se dokonale postará o zábavu jak dětí, tak i dospělých. Vybrat si můžete z 30 originálních her. Jde o hraní pomocí házení míčků nebo speciálního pera. Hry může hrát několik hráčů v jeden okamžik a v principu jsou hry určeny pro děti od 4 do 12 let.

Otevírací doba pondělí – neděle od 9:00 do 19:00.

Vstupné

Vstupné platí pro děti od 1 roku do 12 let. Dospělí zdarma. Děti 110Kč ve všední dny, 130Kč víkendy, svátky na celý den. Hodinové vstupné 60Kč ve všední dny, 70Kč víkendy a svátky.

Vizitka


Kraj | Jihomoravský
Město | Veselí nad Moravou
Adresa | Masarykova 141, 698 01 Veselí nad Moravou
Telefon | +420 776 765 181
facebook | www.facebook.com/UOpicky/
wwwwww.uopicky.cz

Komentáře