Ukázky dravců v zámecké zahradě, Lednice

Hlavním lákadlem jsou akční – letové ukázky. Délka programu letových ukázek je 1 hodina.

Již dvacátým rokem probíhají ukázky dravců v lednickém parku. Bez nadsázky se jedná o největší a zároveň nejhezčí místo na ukázky dravců v Evropě (možná i na světě)! Díky prostoru mohou naši dravci kroužit i několik set metrů ve výškách a pak se střemhlav vrhat na kořist. Někteří létají od rána do večera zcela volně!

Žádná civilizace jako elektrické sloupy, auta, ploty atd. dravce neohrožuje! Jen stoleté duby, zelená tráva, modrá obloha poseta bílými mraky a nezbytné ranní mlhy, to jsou společníci našich dravců!

Letos v červenci a v srpnu tam bude soustředěno unikátních 38 druhů dravců v počtu asi 80 exemplářů! K pohodlnému posezení slouží prostorná tribuna. Předvádí zde moderní sokolnictví, kdy je výklad zaměřen na poznání dravců a ochranu přírody. Akce nemají charakter středověké show, kdy řinčí meče a létají oštěpy. Toto vám předvedou na každém hradě.

Neskutečné lety dravých ptáků – poznejte jejich krásu. Zámek Lednice – nádherná zámecká zahrada (kousek od skleníku). Pro veřejnost létají celé letní prázdniny kromě pondělí. Hlavní akce jsou ve: 12:00, 14:00 hodin.

Program zaujme dospělé i děti.

80 dravců si můžete vyfotit a nafilmovat z bezprostřední blízkosti.

Ke konci programu se všichni můžete vyfotit s dravým ptákem na ruce. Na závěr několik vylosovaných výherců obdrží zajímavé ceny: například barevné fotografie dravců, trička ZAYFERUS, krásné kalendáře, možnost zavolat si supa na vlastní ruku.

Platí se až při odchodu. Celý program trvá jednu hodinu. Když jsou diváci spokojeni, tak při odchodu přispívají 200,- Kč/osoba,.Když diváci odchází v půlce je cena 100,- Kč / osoba. Když se jim program nelíbí – mají jej zadarmo – to znamená, že divák nemusí přispívat nic. Děti do 6 let se nepočítají – ti jsou za 0. Stejně tak se nic neplatí za fotoaparáty a kamery.

Vizitka


Kraj | Jihomoravský
Město | Lednice
Místo konání | Zámecká zahrada – zámek Lednice (viz mapka níže)
Telefon | +420 608 100 440 (informace)
e-mail | info@zayferus.cz
www | www.zayferus.cz/aktuality/ukazky-dravcu-v-lednici
facebook | www.facebook.com/zayferus/
mapka.png
Komentáře