Zaldík – dětská herna | Uherský Brod

V centru Uherského Brodu v obchodním domě Zalda je otevřena nová dětská hernička Zaldík. Herna je ve 3. patře –  krásná, nová, světlá, prostorná a útulná. Vše dýchá novotou, dominují 2 herní komplexy které jsou dvoupatrové. Větší obsahuje trojskluzavku, dvojskluzavku do balonků a labyrint plný překážek, po kterém děti můžou šplhat a houpat se na nich jako opičky, dále točivý čtyřlístek, mini-tunel na prolezení, u kterého menší děti potřebují pomoct aby ho zvládli zdolat. Hrací box na protější straně je menší, obsahuje trampolínu a jednu skluzavku do balonků. Je zde jeden plastový domeček s jednou plastovou kuchyňkou, stoleček s pastelkami a omalovánkami, 2 interaktivní kostky pro menší děti, jedny skládací kostky v krabici, pro větší pak stolní fotbálek a různé komponenty, ze kterých si větší kluci stavili překážky na par-cour a menší pak například domeček, do které ho se schovali.
Dále se v herně nachází nafukovací skákací hrad a také klidnější místnost, kde je taneční parket a boxy. Pod větším herním komplexem je prostor pro elektrická autíčka, která děti zaujmou hned při vstupu. Bohužel to bylo spíše zklamání, autíčka jsou úžasná, blikají, svítí, hrají, jedna tříminutová jízda stojí 20 korun a dráha je malá a je velmi těžké vybrat ostrou 90 stupňovou zatáčku pro dítě. Našim holčičkám se za časový limit podařilo s asistencí mě či manžela dráhu absolvovat asi 2,5x, maminka co jeli po nás to nezvládli ani jednou, než vůbec vyjeli na start, tak jim před cílem vypršel čas. Další nevýhodu vidím vtom, že v herně je pouze jedno wc pro dané pohlaví, záchod je velký, krásný, prostorný s přebalovacím pultem, dětským prkýnkem a bobkem pod nožky, ale jen jeden 
Konají se zde také akce pro děti. Herna jede od prosince a začalo to Mikulášskou nadílkou, další víkend bylo zdarma malování na obličej, víkend naší návštěvy byli zdarma pro děti balónkové zvířátka a nadcházející víkend je v plánu dětská diskotéka.
Problém je zde trochu parkování, tím že je to centrum města, místa je málo a skoro vždy placené.
Vizitka

Kraj | Zlínský
Město | Uherský Brod
Adresa | Bří Lužů 2251, Uherský Brod (Obchodní centrum Zalda, 3. patro)
Telefon | 775 776 264
e-mail | zaldik.ub@gmail.com
www | www.zaldik.cz
facebook | www.facebook.com/detskysvetzaldik/

 

Komentáře
Please follow and like us: