Dětský letní a lanový park | Bílá

V areálu dětského letního parku na Bílé strávíte příjemný den hezky na vzduchu a v plném pohybu. Nachází se zde velká spousta atrakcí, že děti nebudou vědět, kam se dříve rozběhnout. Návštěvu doporučuji rodinám s dětmi ve věku minimálně 2 let (ale možno i dříve), aby si park co nejvíce užili. V parku se platí vstupné pouze za děti, dospělí neplatí.

V areálu najdete například malou šmoulí vesničku – průlezkový labyrint – indiánské teepee – dráhu pro odrážedla – velkou trampolínu – nafukovací skákací loď se skluzavkami – velké dětské pískoviště (s odpovídajícím vybavením na písek i vozovým parkem; pískoviště je kryté před sluníčkem plachtou) – minigolf – kolotoč s nafukovacími kruhy – velkou skluzavku, na které se jezdí taktéž v kruzích – bazén s lodičkami – chodníček pro bosé nožky – různé druhy trampolín – dráha se šlapacími autíčky – zookoutek a další. Druhá část parku se nachází v lese, kde si užijí děti vodního světa s různými stavidli – archimedova spirála – archeopískoviště – různé dřevěné prvky, ale především lanový park (ten je vhodný spíše pro starší děti, pohyb v něm je jednosměrný a konec zakončen lanovkou).

Velké parkoviště (neplacené) se nachází přímo u areálu. Je zde také možnost občerstvení a obědu v blízkém hotelu Bauer a přilehlých stáncích. Letní park jsme navštívili o prázdninách ve všední den a nebylo zde nijak přelidněno, což bylo velmi příjemné. V parku také probíhají různé animační programy a příměstské tábory.

Letní park se již sice nenachází ve Zlínském kraji, ale leží hned na hranici a například z centra Rožnova pod Radhoštěm je dostupný do 30 minut jízdy autem.

Dětský park je v provozu od května do října. V měsících květen a říjen jen o víkendech a svátcích. Sledujte provozní dobu na oficiálních stránkách – viz. vizitka.

Vizitka


Kraj | Moravskoslezský kraj (na hranicích se Zlínským krajem)
Obec | Bílá
Adresa | Bílá 149, 739 15 Bílá (zobrazit na mapě)
Telefon | +420 725 222 111
e-mail | bila@sunski.cz
www | www.sunoutdoor.cz/cs/leto/detsky-letni-a-lanovy-park-bila/
facebook | www.facebook.com/sunskibila/

Komentáře