Jump Academy Olomouc (trampolínové centrum)

Jump Academy Olomouc je sportovně zábavní komplex umístěný přímo v centru OC Olympia Olomouc. Najdete ho hned vedle jednotky hypermarketu Albert. Poprvé pro veřejnost byla otevřena těsně před Vánocemi v roce 2019 jako naprostá novinka nejen pro Olomoučáky, ale také lidi z Přerova, Prostějova a ostatně z celého okolí. 

Trampolínové centrum nabízí hned několik druhů atrakcí. Atrakce jsou vyrobené z kvalitních materiálů a díky vysokým bezpečnostním standardům splňují ty největší požadavky na bezpečnost (všechny překážky jsou certifikované). Jump aréna Jump Academy je charakteristická i tím, že na účastníky dohlíží animátoři a trenéři.

Personál je k dispozici nejen u slavení oslav narozenin, ale i při nácviku akrobatických prvků. Před každým vstupem do prostor jump arény provedou trenéři cvičence společnou rozcvičkou. A pak už je to hlavně na vás, jak se rozhodnete čas v jump parku Jump Academy využít. Kromě toho, že si dobře zaskáčete, tak můžete využít i služby recepce. Můžete si dát občerstvení a nápoje nebo zakoupit oblíbené zmrzlinové kuličky MiniMelts. V oblasti recepce je připravená i komfort zóna s připojením na wi-fi, kde si odpočinete před/po tréninku. Pro dobrodruhy, kteří mají rádi virtuální realitu je přichystáno i 9D kino se spoustou programů.

Vizitka

Kraj | Olomoucký
Město | Velký Týnec
Adresa | OC-Olympia, Olomoucká 1715/90, 783 72 Velký Týnec
Telefon | +420 775 554 694
e-mail | olomouc@jumpacademy.cz
www | https://jumpacademy.cz/olomouc/

Fotogalerie

Promovideo

Mapy.cz

Komentáře