UNIPAR – exkurze výrobou svíček | Rožnov pod Radhoštěm

Rodinná firma, která od roku 1992 vyrábí svíčky prémiové kvality v prostředí malebných Beskyd, v Rožnově pod Radhoštěm. Všechny svíčky Unipar prochází rukama místních kvalifikovaných zaměstnanců, kteří pracují v moderním a příjemném prostředí. Práce zahrnuje navržení designu, vývoj výrobku, technologické zpracování vlastní technologií Unipar a výrobu.

Exkurze výrobou svíček

Celoročně si můžete prohlédnout neobvyklou výrobu svíček. Exkurze probíhá s výkladem od přípravy surovin až po nahlédnutí do galerie. Budete překvapeni technologiemi, které celou výrobu doprovází. Exkurze je pro veřejnost zdarma a můžeme ji jedině doporučit. Děti si zde mohou vyrobit i vlastní svíčku.

Galerie a prodejna

Nahlédnete také do galerie limitovaných edicí svíček vyráběných pro světoznámé zákazníky. Můžete zde vidět speciální edice svíček, které se dodávají do luxusních hotelů v Evropě, v Americe, Dubaji i jinde na světě. Uvidíte také individuálně zaměřené výrobky pro firmy, svatby i svíčky s osobní tématikou. Součástí výroby je i prodejna, kde můžete vybírat jak z aktuálních trendových kolekcí, tak i kolekcí pro nadcházející rok a v neposlední řadě také exkluzivní edice svíček, které jsou úzce vázané s tradicí českého skla a křišťálu a odnést si tak vzpomínku na příjemně strávené chvíle v Rožnově pod Radhoštěm.

Tip

Od první adventní neděle je pro vás připravena inspirační vánoční výzdoba interiéru, která je vytvářena z kolekcí na dva následující roky. Mile okouzleni budete i venkovním osvětlením, které navozuje příjemnou vánoční atmosféru.

Vizitka


Kraj | Zlínský
Město | Rožnov pod Radhoštěm
Adresa | Dolní Paseky 227, 756 61  Rožnov pod Radhoštěm
Telefon | 571 653 121, 724 334 507
e-mail pavlina.martinakova@unipar.cz
www | www.unipar.cz
facebook https://www.facebook.com/unipar.cz/

Komentáře
Please follow and like us: