Vodní svět | Velké Karlovice

Vodní radovánky jsme si během dovolené užili ve Vodním světě ve Velkých Karlovicích. Musím konstatovat, že je to šikovně řešený miniaquapark. Jedná se v podstatě o jeden bazén rozdělený do několika zón. K dispozici jsou zábavní prvky, plavecké dráhy i venkovní terasa s lehátky. Součástí areálu jsou sauny, bistro nebo odpočívárna s dětským koutkem či občerstvení. Ideální návštěva po lyžování, za špatného počasí nebo v našem případě po túře s dětmi!

Dětský bazén, whirpool, zábavní část I.

Prostorný dětský bazének se skluzavkou, malým vodním hřibem a maximální hloubkou 30cm sousedí s velkou vířivkou, odkud mohou mít rodiče přehled o svých ratolestech. Půjčit si můžete pro děti pěnové podložky, ale je lepší si sebou vzít nějaké hračky do vody. Na tyto dvě zóny navazuje hlubší zábavní část s masážními lehátky, perličkami či velkým vodním hřibem.

Plavecké dráhy, zábavní část II., tobogán

Pro plavce jsou v bazénu vyhrazeny dvě dráhy a pokud pojedou zrovna chrliče, tak to budete mít na jednu stranu i s protiproudem. V nejzadnější části bazénu se nachází oblíbené plovoucí „kameny“ s lanovými prvky, houpací záliv a 50metrový tobogán s dojezdem do bazénu. Jízda je povolena i pro 2 osoby!

Občerstvení

Z prostoru bazénu se dostanete přímo do bistra – kde nabízí klasické rychlé občerstvení typu párek v rohlíku, hranolky, burgery … I když jsme zde byli v létě, v bistru byla dost zima. My i všichni okolo jsme si museli jít pro ručníky. Do vnitřních prostor bistra lze jít pouze z bazénu. Případně venku jsou umístěny stoly, kde k vám přijde obsluha. Za útratu nad 200 Kč se vám připočítá další hodina v aquaparku k dobru. Vše funguje na čipy (vstup, šatna, bistro).

Relaxační část s dětským koutkem, sauny

Za příplatek můžete využít soukromou relaxační část s dětským koutkem a nabídkou ovoce či prosecca. V saunovém světě se můžete těšit na bio saunu, parní, finskou a infra saunu, samostatnou odpočívárnu, venkovní ochlazovací bazén a venkovní sprchy. Tyto služby jsme však s dětmi nezkoušeli. Třeba dáme ty sauny někdy bez dětí!

Vizitka

Kraj | Zlínský
Obec | Velké Karlovice
Adresa | 756 06 Velké Karlovice 1143
Telefon | +420 576 774 488
e-mail | detskysvet@resortkycerka.cz
www | https://vodnisvetvelkekarlovice.cz/

Komentáře