V´RUN OFF´ PARK | Vranov nad Dyjí

Na historickém statku kousek od zámku ve Vranově nad Dyjí vás čeká celá řada stylových atrakcí inspirovaných přírodou a životem na venkově. I my jsme neodolali a během naší dovolené na Vranově jsme do parku zavítali. A mohu Vám jej tedy vřele doporučit. Nejen, že se zde nachází spousta atrakcí pro děti, ale na své si přijdou určitě i rodiče a navíc se zde i moc dobře najíte! Na návštěvu si rezervujte minimálně půl den!

Kombajn, houpaliště, šlapací auta, lanovky a trampolíny

Děti opravdu nevěděly, kam se první vydat, ale jejich první kroky mířily ke kombajnu – velká průlezka s různými prvky a širokou skluzavkou. Poté jsme se přesunuli do houpaliště, kde se můžete pohoupat na všechny možné způsoby! Trefou do černého však byly šlapací „motokáry“. Odtud sem fakt Lukáška nemohla dostat a několikrát se sem i v průběhu dne vracel. K dispozici je poměrně obsáhlý vozový park. Dvě menší auta (cca pro děti od 5-6let) – což je náš Luky a super byla kára pro dvě osoby, kde dozadu si můžete posadit dítě (do 30 kilo – což byla naše 3-letá Evička, jen pozor – děti nejde připoutat, musí se držet). Odtud jsme plynule přešli na sousedící dvě lanovky, za kterými se nachází ráj pro naši Evičku. Vzduchové trampolíny – jedna menší a jedna větší.

Pískoviště, 3D bludiště, dřevěné průlezky, koutek pro menší děti

Velmi originální zde mají i pískoviště – zde najdete obchůdek, různá síta, kbelíky na kladce, bagr, děti si mohou postavit zeď z pískových polštářů nebo sestavit dráhu z potrubí (které je na magnet). Moc jsme si užili i 3D bludiště v korunách stromů s nejrůznějšími překážkami (vhodné od cca 3 let). Pokud jsou Vaše děti malé opice, bude se jim líbit i na dřevěných průlezkách – vylezou si třeba na kůly, do holubníku nebo trakač 🙂 Pro menší děti je zde také také koutek s menší skluzavkou, různé balanční prvky, písek, domečky atp.

Vodní svět, kuličky, skluzavka a sila

Park je otevřen od srpna 2021 a letos (2022) přidávají nové prvky. Těšit se můžete zejména na vodní svět, který bude v létě určitě v obležení a nyní je již otevřen! Aktuálně se dokončují sila (termín zatím není znám) a v roce 2023 se pak můžete těšit na novinku v podobě kuliček!

Občerstvení – Krmítko & Kav(r)árna

Velmi musím pochválit jídlo – i když je výběr „jen“ ze tří jídel, úplně to stačí. Nejlepší byli domácí borůvkové knedlíky, ty jsme objednávali 2x. Pro děti chutné špagety s omáčkou a parmezánem! A ti co rádi smažené, tak kuřecí stripsy s vařeným bramborem (nebo hranolkami) a čerstvou zeleninovou oblohou byly taky dobré. V nabídce mají klasické i dětské porce. Objednat můžete i polévku. Pokud Vás chytne mlsná a knedlíky nebudou stačit, v Kavráně nabízí různé dezerty, ledňáky, kávu, teplé a studené nápoje. Co více dodat, kéž by si někteří provozovatelé vzali V´RUN´OFF park za příklad!

Areál V´RUN´OFF parku

V celém areálu najdete spoustu míst k sezení, lavičky jsou zde na každém kroku. Moc fajn je, že některé atrakce se nachází ve stínu, tak je můžete střídat s pobytem na sluníčku. Okolí atrakcí je vysypáno buď pískem, kamínky nebo štěpkou – zapomeňte proto prosím na sandály 🙂

Návštěvu parku opravdu doporučuji! Určitě si ji s dětmi užijete! Hned pod parkem je parkoviště (20Kč/1den) a zastavuje zde i vláček (který jezdí trasu park – zámek – centrum Vranov a jede i k přehradě).

Otevírací doba
KVĚTEN | pátek – neděle / 9 – 18 hod
ČERVEN | úterý – neděle / 9 – 18 hod
ČERVENEC – SRPEN | pondělí – neděle / 9 – 18 hod
ZÁŘÍ | úterý – neděle / 9 – 18 hod
ŘÍJEN | pátek – neděle / 9 – 18

Vizitka

Kraj | Jihomoravský – okres Znojmo
Město | Vranov nad Dyjí
Adresa | Zámecká 96, Vranov nad Dyjí
Telefon | +420 603 197 199
e-mail | vrunoffpark@email.cz
www | www.vrunoffpark.cz
facebook | https://www.facebook.com/vrunoffpark/

Komentáře