www.obchudekvendula.cz | RECENZE

Pokud hledáte originální věci pro své děti nebo potřebujete nějaký hezký dárek, pak určitě mohu z vlastní zkušenosti doporučit e-obchůdek ilustrátorky Venduly Hegerové. Rukopis jejich obrázků už poznám okamžitě – barevné, hravé a líbivé. A takový je i její nový obchůdek …

… osobně jsem si pro děti objednala plecháčky se jménem, tričko, dvě dětské knížky – leporela a loutkové divadlo. Nejvíce jsem byla zvědavá na plecháčky – tisk je opravdu kvalitní a co mne překvapilo, že jsou potištěny po celém obvodu (na e-shopu je foto pouze zepředu). To, že si můžete navíc nechat dotisknout jména dětí je skvělý nápad a nic nepřiplácíte. Tričko je bavlněné, velmi příjemné s certifikátem Öko-Tex Standard 100. Velikostně odpovídá – vel. 104 na 3,5letého kluka, jen je trošku širší střih. Pytlíček se stejným potiskem, ve kterém tričko dostanete, je takový roztomilý bonus. Některé věci ale teprve čeká testování v praxi, protože to budou dárky.

Nakupování v e-shopu je příjemné, vše je přehledné. Sortiment je pestrý – najdete zde trička pro děti, ale i pro dospěláky co rádi obrázky (jako třeba já), úžasné plecháčky třeba na sbírání ovoce ze zahrádky, hrníčky, gym vaky, tašky – i na dotvoření (děti si je mohou vykreslit či pokreslit a dát třeba jako dárek babičce), sáčky na přezůvky, knížky a různé drobnosti jako bločky, magnetický rozvrh hodin či různé placky a další. Paní Vendulka nezahálí a sortiment stále rozšiřuje. Vše je s krásnými barevnými motivy.

Balíček mi došel ve standardní dodací lhůtě několika dní, precizně zabalený (to musím vyzdvihnout a navíc s malinkým dárečkem pro děti). Jediné, co v tomto e-obchůdku trochu postrádám je možnost platby přes online platební bránu, nyní musíte platit převodem z účtu – ale to je jen drobnost.

Na základě vlastní zkušenosti mohu e-obchůdek jedině doporučit. Věci jsou kvalitní, dodání rychlé a radost z nich u nás teda veliká.

Odkaz na e-obchod

https://www.obchudekvendula.cz

 

Komentáře
Please follow and like us: