Zrcadlové bludiště | Kroměříž

Zrcadlové bludiště v Kroměříži se nachází v centru města, na Velkém náměstí 36.

Rodinné vstupné 2+2 je 230,-Kč (duben 2022). Expozice má 2 patra, nejprve Vás čekají pokřivené zrcadla, nekonečná studna a kaleidoskop.

Hlavní dominantou dolního patra je cca 200 zrcadel čítající bludiště, kterým procházíte s rukavicemi na rukou a opatrně. Obě naše holky několikrát zapomněly dát ruce před sebe a otestovaly pevnost zrcadel svými hlavičkami 😃.

Bloudění ještě umocňuje střídání barevných světel. V horním patře jsou opět pokřivená zrcadla, bludiště s 30 zrcadli pro děti do 120 cm a menší bludiště s 80 zrcadli, kde již holky tolik netestovaly pevnost skel jako v dolním patře.

Opět se zde nachází kaleidoskop a jedno rohové zrcadlo, kde se holky viděli vícekrát a mě při počtu kolik mám dětí poléval pot 😃😃😃 Expozici si můžete procházet opakovaně, takže my zde strávili opravdu hodně času a užili si spoustu zábavy.

Otevřeno soboty, neděle, státní svátky a školní prázdniny vždy v čase 10 – 17h.

V okolí určitě doporučujeme i Film Legends muzeum, Šlajzu, Naučnou stezku veverky Čiperky či zámek s krásnou zahradou, Kojetín či Dětský svět – (https://tapkame.cz/?s=krom%C4%9B%C5%99%C3%AD%C5%BE).

Naše fotogalerie

Vizitka

Kraj | Zlínský
Město | Kroměříž
Telefon | +420 773 942 845
WWW www.zrcadlovebludiste.cz

Komentáře