Hotel Atlantis u Brněnské přehrady

Hotel Atlantis se nachází v srdci přírody u Brněnské přehrady. Díky jeho umístění je zde klid od ruchů velkoměsta, přestože Brno je tak blízko. Snaží se zde rodinám s dětmi zpříjemnit dovolenou, a proto pro nejmenší návštěvníky otevřeli velkou dětskou hernu. Nejen díky tomu je hotel Atlantis ideálním místem pro strávení prodlouženého víkendu nebo dovolené s dětmi.

Hotel dále disponuje krásnou velkou zahradou se spoustou možných aktivit pro dospělé i děti – dětské hřiště, venkovní velké šachy, kuželky, tenisové kurty, basketbalové hřiště a v době letních měsíců si můžete užít řádění ve venkovním bazénu či brouzdališti. V zimních měsících si rodiny s dětmi mohou užít nově vybudované wellness zóny, a to buď společně s dětmi, nebo využít pro své děti hlídání v herně, a odpočinout si a užít si relax či masáž.

V okolí hotelu je spousta krásných míst a atrakcí k vyžití pro děti, ať už Brněnská ZOO, atrakce na Brněnské přehradě, tak i vycházky do přírody např. obora Holedná či vycházka na hrad Veveří.

Rodiny mohou přijet kdykoliv během roku, nebo využít nabídky pobytových balíčků s animačním programem. Animační program je o letních prázdninách nebo v nabídce pobytových balíčků v dané termíny.

Herna je rodinám k dispozici vždy od 8.00 do 20.00 hod a hlídání pro své děti mohou využít dle aktuální provozní doby uvedené na webových stránkách hotelu nebo fb hotelové dětské herny. Rodiny se mohou těšit na výbornou domácí kuchyň a na skvělý personál, kterému nezáleží jen na tom, co dělá, ale jak to dělá!

Cílem hotelu Atlantis je vytvořit jedinečné místo, kam se budete rádi vracet, a to kvůli přátelské atmosféře.
Hoteloví hosté, kteří mají rezervovaný pobyt přes oficiální webové stránky hotelu, telefonicky či e-mailem, mají neomezený vstup do WELLNESS po celou dobu pobytu.

Vizitka

Kraj | Jihomoravský
Obec | Rozdrojovice
Adresa | Brána 177, 664 34 Rozdrojovice
Telefon | +420 546 419 000 (recepce), +420 725 792 157 (dětská herna)
e-mail | hotel@hotel-atlantis.cz, detska.herna@hotel-atlantis.cz
www | https://www.hotel-atlantis.cz/
facebook | https://www.facebook.com/HotelAtlantisBrno/

Komentáře