K Minifarmě v Žarošicích přes Moravské Toskánsko

Včerejší únorová neděle byla ve znamení zvířátek. Díky Vám, našim fanouškům jsme dostali tip na minifarmu, která se nachází přímo za benzinovou stanicí v obci Žarošice.

Touto cestou nejčastěji jezdíváme, když se vydáváme od Kyjova na Brno. Takže pokud tuto trasu někdy pojedete, můžete se za Kyjovem začít kochat krajinou, která se nazývá Moravské Toskánsko. Malebně zvlněná krajina Jižní Moravy je velmi oblíbená u fotografů. Hlavně na jaře je to krásná barevná podíváná! Více o Moravském Toskánsku na oficiálních www.

Na konci obce Žarošice se nachází benzinová stanice, zaparkovali jsme za ní – u prodejny limonády ZON a už jsme viděli malinké dětské hřiště – trampolína, houpačka a vyhlídková věž nad výběhy pro lamy ze které vede skluzavka (nebojte ne do výběhu).

Na této minifarmě se nachází několik výběhů se zvířaty, kde nechybí ani informativní tabule o daném zvířeti a automat na zvířecí pamlsky (10,-Kč).

Můžete se těšit na ovečky a lamy, ptáčky, morčata a králíky, oslíky a nechybí ani velký výběh se spoustou koziček. Pro odpočinek slouží pár laviček.

Naše fotogalerie

Vizitka

Kraj | Jihomoravský
Město | Žarošice
Telefon | 725 712 836
Facebook | https://www.facebook.com/Minifarma-%C5%BDaro%C5%A1ice

Komentáře